Kihnu Kala AS

AS Kihnu Kala on 1994. aastal asutatud Kihnu saarel tegutsev kalaettevõte, mida iseloomustavad pikaajalised suhted usaldusväärsete partneritega. 2005 a valmis uus külmhoone Pärnus. Ettevõtte on spetsialiseerunud külmutatud kala ning vürtsi -ja soolakala ekspordile. Töödeldavatest kalaliikidest on peamised kilu, räim ja heeringas. Toodang eksporditakse Venemaale, Ukraina, Moldovasse, Valgevene ning perspektiivne ja plaanitav turg on Hiina.

AS Kihnu Kala tegeleb juba aastaid Eesti turul kala müügiga. Ettevõtte omab kalapoodi. Oma kalapoes pakume laias valikus värsket kala, vürtsikilu -ja räim, erisoola heeringas ja heeringafilee tükid erinevates marinaadides ja kastmetes, suitsukala ning delikatess konserve kalafileest. Samuti erinevaid kalatooteid marinaadides ning värske ja külmutatud forellimari.

Meie toode Tallinna kilud on valmistatud vanade traditsioonide järgi, kus vürtsisegu valmistamiseks kasutatakse 12 komponenti. Tootele on pidevalt antud toodangu osas üks paremaid. Talle on omistatud 6 korda pääsukese märki.

Suvekuudel ettevõte tegeleb marjade külmutamisega. Omame Mahepõllumajandus sеrtifikaadi.